• 05.03.20, 08:00

Mida teha suurte arvudega?

Tavapärasel Exceli kasutamisel me tõenäoliselt kvadriljonini (15 nulliga arv) ei jõua. Siiski on vahel tarvis sisestada pikemaid numbreid, nt koode. Kui sisestada pikk rida numbreid, siis märkame, et alates 16-ndast numbrist on Excel asendanud kõik trükitud arvud nullidega. Vaatame, kuidas seda vältida.
Koolitaja Uno Kõrsmaa annab nõu, mida teha suurte arvudega Excelis
  • Koolitaja Uno Kõrsmaa annab nõu, mida teha suurte arvudega Excelis
1 000 000 000 000 000 = 1 kvadriljon

Seotud lood

Uudised
  • 11.02.20, 08:00
Raporti filter pivot- ehk liigendtabelis
Kes ei teaks ühte Exceli võimsaimat tööriista pivot-tabelit? Mõned ei kasuta seda üldse, mõni kasutab vähem või rohkem, aga teavad pivot-tabelit enam-vähem kõik Exceli kasutajad. Tutvume seekord ühega neist võimalustest, mida pivot-tabeli kasutamine pakub.
Uudised
  • 07.11.19, 09:00
Filtreeri andmetüübi järgi
Üks minu hiljutine kursuslane pöördus minu poole huvitava küsimusega, millele antud vastust jagaksin hea meelega ka laiema auditooriumiga. Loodetavasti leiate siit oma ülesannete lahendamisel abi, või vähemalt saate uusi ideid.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.19, 12:43
Kuidas viia kokku planeeritud töögraafik tegelike töötundidega ja arvestada täpselt selle järgi palka?
Moodne maailm liigub üha suurema töö-vabaduse suunas – paljudel juba on ja veel rohkemad soovivad vabadust ise otsustada oma töötamise aja ja koha üle, tehes seda kodus, kohvikus või pargipingil, päeval või öösel. Siiski ei ole kõik tööd sellised, mis võimaldavad tegijal kohta ja aega eirata.
Uudised
  • 17.09.19, 09:26
Kuidas digitaaldokumente turvaliselt hallata?
Sageli tekib ettevõtetes palju küsimusi seoses digitaaldokumentide säilitamisega - tuleb tagada, et need säiliks neile määratud säilitustähtaja jooksul, oleks kiiresti leitavad, kasutatavad ja säilitustähtaja möödumisel nõuetekohaselt hävitatud.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.11.24, 15:14
Kuidas tagada, et ülekanne jõuaks kohale mõne sekundiga?
Tänu tehnoloogia ja panganduse kiirele arengule on eestlased harjunud sellega, et nende maksed jõuavad ühest pangast teise vaid mõne sekundiga. Ligikaudu 90% kõigist maksetest Eestis toimuvad välkmaksetena. Ent aeg-ajalt võib juhtuda, et peame ootama tunde või isegi päevi, enne kui makse liigub soovitud suunas. Selliste olukordade vältimiseks saab maksja ise palju ära teha, kirjutab Coop Pangaärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele