• 07.04.25, 08:00

Kontroll-leht: aastaaruande koostamine

Majandusaasta aruande koostamine on iga-aastane ja vast kõige vastutusrikkam ülesanne raamatupidaja töölaual. Kasuta seda kontroll-lehte, et kõik olulised teemad ja detailid oleksid aastaaruandes kajastatud.
Kontroll-leht: aastaaruande koostamine
Leiad siit kontroll-lehe, mis annab sulle kindlustunde, et kõik olulised aspektid on korrektselt kajastatud ning aruanne vastab seaduste nõuetele ning annab õige ja õiglase ülevaate ettevõtte finantsseisundist.

Seotud lood

Uudised
  • 25.03.25, 08:00
Ekspert: aastaaruandes too selgelt välja vara väärtuse hindamise põhimõtted
Ettevõtted on jõudnud aastaaruande koostamise lõpusirgele, kus eelkõige on oluline tähelepanu pöörata vara väärtuse hindamise põhimõtetele, mida tuleb kajastada selgelt ja arusaadavalt.
Uudised
  • 02.04.25, 08:00
Aastaaruanne: vara väärtuse hindamise põhitõed, sh rahavoogude hindamine ja väärtuse test
Vaatame üle vara väärtuste hindamise põhimõtted lähtuvalt bilansiskeemi kirjete likviidsusest.
Uudised
  • 24.03.25, 08:00
Uut õiguses: RTJ 3 uus sõnastus, aastaaruande vormid, deklaratsioonide ja tõendite uued vormid
Edaspidi peab kõigil Euroopa Liitu tarnitavatel toodetel olema märgitud vastutav isik ELis, kes esindab tootjat ja tagab probleemide lahendamise. See muudatus on oluline, et kolmandate riikide ettevõtjad vastutaks oma toodete eest samamoodi nagu ELi ettevõtjad.
Uudised
  • 19.03.25, 07:30
Aastaaruande koostamisel vaata üle ettevõtte tegevusala EMTAK kood
Aasta alguses jõustus Eesti Majanduse Tegevusalade Klassifikaatori uus versioon EMTAK 2025. Üleminek uuele klassifikaatorile toimub äriregistris järk-järgult majandusaasta aruannete esitamisega.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.25, 08:52
Finantsküsimused, millega tasub kindlasti raamatupidaja poole pöörduda
Iga ettevõtja jaoks on oluline, et tema finantsandmed oleksid õigesti kajastatud ja vastaksid seadusandlusele, aga see pole sugugi ainus, kuidas hea raamatupidaja oma klienti aidata saab. Raamatupidamisbüroo K&R Äriteenused OÜ juht Karin Buström nendib, et küsimusi tekib nii seoses erinevate kulude, seadusemuudatuste kui ka ettevõtte rahavoogude haldamisega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele