Raamatupidaja.ee vahendab alates homsest oma lugejatele sekretar.ee uut rubriiki Ajajuhtimise blog, kus aja- ja projektijuhtimise koolitaja Kristjan Otsmann jagab igal kolmapäeval teadmisi, kuidas igapäevaselt oma ajaga oskuslikult ümber käia nii, et kõik oluline saaks tehtud ning töö vabast ajast väärtuslikke tunde näpistama ei hakkaks.
Kristjan Otsmann on talle kuuluva mikroettevõtte
Selge Pilt ajajuhtimise ja projektijuhtimise koolitaja ja coach.
„Olen olnud koolitaja ligi kolm aastat ning teinud tööd ilmselt 500-1000 inimesega, täpselt kokku lugenud ei ole. Siiani on jäänud enamus mu koolitustel ja coachingusessioonidel
osalejaid tulemusega rahule: tavaliselt suudavad koolituse läbinud inimesed teha edaspidi kolme asja, mis muudab nende elu efektiivsemaks ja kvaliteetsemaks: nad panevad olulised asjad kalendrisse kirja ja tegutsevad vastavalt tehtud plaanidele ning peavad endale antud lubadustest kinni, tulles samal ajal toime igapäevaste katkestustega. Lõpptulemusena saavutavad nad oma eesmärke kiiremini, paremini ja väiksema stressiga,” räägib Otsmann oma koolitajakogemustest.
Igal kolmapäeval annab Kristjan Otsmann oma blogikandes edasi nii maailma parimatelt ajajuhtimisteoreetikutelt kui ka tema enda koolituste käigus kogutud parimaid nippe ja trikke, mille abil end ajas paremini juhtida ning tegeleda rohkem aega oluliste asjadega.
„Minu jaoks on eesmärk lihtne: kui inimene kulutab igal kolmapäeval mu blogikande lugemiseks paar minutit, siis järgneva nädala jooksul seda nippi kasutades võiks ta kokku hoida vähemalt pool tundi ehk 15 korda rohkem kui ta blogi lugemiseks kulutab,” lubab Otsmann.
Oma taustalt on Otsmann tehnoloogia-, majandus- ja innovatsiooniajakirjanik ning keskastme juht, alustades karjääri meedias 1995. aastal.Pärast eluala vahetamist on Otsmann avaldanud mitmeid ajajuhtimisalaseid artikleid paljudes Eesti meediaväljaannetes, sealhulgas ka Äripäeva ajakirjas Juhtimine.
Seotud lood
Infopanga võlaregister on viimase nelja kuu jooksul aidanud ettevõtetel võlglastelt tagasi saada keskmiselt 47% võlgadest ja augustis tõusis see näitaja koguni 79%-ni.