• 06.07.23, 07:56

Kersti Kukk: me ei saa euroraha väärkasutusse leebelt suhtuda

Väide, et euroraha järelevalve ja kontrolli süsteemis on midagi kardinaalselt valesti, ei vasta tõele, kirjutab Riigi Tugiteenuste Keskuse hangete kontrollüksuse juht Kersti Kukk.
Kersti Kukk
  • Kersti Kukk
Oleme Eestis praegu lõpusirgel 2014–2020 Euroopa Liidu toetuste perioodiga – selle aasta lõpuks on kogu Eestile eraldatud 3,7 miljardit eurot Eesti elu edendamiseks ära kasutatud. Rahastusperioodi lõpp ja projektide valmimise spurt toob aga kaasa ka proportsionaalselt rohkem järelevalvemenetlusi ja kontrolle rahastaja poolt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.25, 19:38
Milliseid vigu teevad ettevõtjad raamatupidamisteenuse tellimisel?
Raamatupidamiseta ei saa tegutseda ükski ettevõte ega mittetulundusühing ning kuna paljudel ettevõtjatel puuduvad vastavad teadmised, on enamasti mõistlik see teenusena sisse osta. Mida peaks raamatupidamisteenuse tellimisel silmas pidama ning milliseid vigu kiputakse sel teemal tegema, räägib enam kui 25-aastase kogemusega raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele