• 08.11.22, 07:18

Digitaliseerimine: töö on kaotanud sajad raamatupidajad

Eestis on viimase kolme aastaga töö kaotanud 650 raamatupidajat, sest see valdkond muutub aina enam automatiseerituks ja digitaalseks.
Digitaliseerimine ja automatiseerimine on viimaste aastate kriisis võimendunud
  • Digitaliseerimine ja automatiseerimine on viimaste aastate kriisis võimendunud Foto: Pixabay
"Raamatupidaja amet on olnud uuringutes üks radikaalsema miinusmärgiga prognoose ja see on realiseerunud" ütles tööjõuvajaduse seire- ja prognoosisüsteemi OSKA peaanalüütik Yngve Rosenblad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.25, 19:38
Milliseid vigu teevad ettevõtjad raamatupidamisteenuse tellimisel?
Raamatupidamiseta ei saa tegutseda ükski ettevõte ega mittetulundusühing ning kuna paljudel ettevõtjatel puuduvad vastavad teadmised, on enamasti mõistlik see teenusena sisse osta. Mida peaks raamatupidamisteenuse tellimisel silmas pidama ning milliseid vigu kiputakse sel teemal tegema, räägib enam kui 25-aastase kogemusega raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele