• 07.04.17, 10:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Raamatupidaja valik – olla palgatöötaja või ettevõtja?

Kiirelt muutuv maailm ja tööturg paneb meid kõiki, sh finantsvaldkonna töötajaid, üha enam mõtlema, kas jätkata palgatöötajana või rajada motivatsiooni püsimise ja isikliku rahulolu eesmärgil siiski oma ettevõte.
Kaire Uusen uurib, kas tasub olla palgatöötaja või ettevõtja
  • Kaire Uusen uurib, kas tasub olla palgatöötaja või ettevõtja Foto: erakogu
Tihti küsitakse, millal on mõistlik kaaluda palgatööst loobumist ja ettevõtlusega alustamist. Ühest vastust pole, aga kindlasti tasub mõelda siis, kui palgatöö hakkab „piirama”, väheneb motivatsioon ja rahulolu, samas pesitseb hinges endiselt soov midagi suuremat ära teha, oma võimeid maksimaalselt proovile panna. Muid võimalusi tasub analüüsida ka siis, kui tööandja juures toimuvad valulikud ümberkorraldused, mille tulemused ei ole töötaja jaoks paremad, näiteks töökoormus kasvab ja nõuded karmistuvad, aga palk ja muud hüved ei muutu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.12.24, 07:30
Avalikusta kliendi võlg ja tagastamise kiirus kahekordistub
Infopanga võlaregister on viimase nelja kuu jooksul aidanud ettevõtetel võlglastelt tagasi saada keskmiselt 47% võlgadest ja augustis tõusis see näitaja koguni 79%-ni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele