• 26.06.14, 10:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ministeeriumide ühtse ülesehitusega veebid

Juunis võtavad kõik ministeeriumid kasutusele ühtse ülesehituse ja kujundusega veebilehed, et veebikülastajal oleks valitsuse veebilehtedelt senisest lihtsam infot leida ja saada selgem ülevaade valitsuse ja valitsuasutuste eesmärkidest ja tegevustest.
Valitsuse, riigikantselei ja 11 ministeeriumi sarnase struktuuri ja kujundusega veebid moodustavad nüüd ühtse internetikeskkonna – valitsusportaali.
Kõigist valitsusportaali veebidest on võimalik liikuda teiste ministeeriumide veebidesse – viited kõigi ministeeriumide veebidesse on toodud avalehe kõige ülemisel horisontaalses menüüs.
Ühtlustatud on ka ministeeriumide veebide sisustruktuur. Kõigist veebidest on samast kohast leitavad nii ülevaated asutuse eesmärkide ja tegevusvaldkondade kohta, kõik uudised, fotod ja videod kui ka organisatsiooni kohta käiv info.
Sarnase ülesehitusega on ka kõigi veebide avalehed, kus samas kohas asuvad nii uudised, sissejuhatused olulistesse teemadesse kui ka viited olulisematele sisulehtedele ja sotsiaalmeedia kanalitesse.
Uute lehtede kujundus ja struktuur valmis kõigi ministeeriumide ja disainiagentuuri Velvet Digital Paper OÜ loovjuhi Janno Siimari ühistööna. Tehnilise platvormi valmistas ministeeriumide jaoks ette Mekaia OÜ.
Valitsusportaal areneb edasi kasutajate abigaEesmärk on muuta valitsusasutuste veebid lihtsalt kasutatavaks ja täita see sisuga, mida kasutajad veebist otsivad. Ootame kommentaare ja tagasidet uute veebide kohta aadressile [email protected].
Samuti palume märku anda, kui leiate veebist mõne vea või mittetöötava rakenduse.
Autor: Tuuli Seinberg, raamatupidaja.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.12.24, 07:30
Avalikusta kliendi võlg ja tagastamise kiirus kahekordistub
Infopanga võlaregister on viimase nelja kuu jooksul aidanud ettevõtetel võlglastelt tagasi saada keskmiselt 47% võlgadest ja augustis tõusis see näitaja koguni 79%-ni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele